Slider

Kamienna Góra
531-885-105

Lądek Zdrój

783-469-650

Chronimy to co ważne

Jest to obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych. W razie wypadku z Twojej winy ubezpieczyciel pokrywa koszty związane z wypadkiem.

Jeżeli jesteś posiadaczem pojazdu mechanicznego, wolnobieżnego, motocyklu, motoroweru, ciągnika lub przyczepy to powinieneś posiadać OC. Jest to obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych.

Zakres ubezpieczenia:
Ubezpieczenie OC swoim zakresem obejmuje odpowiedzialność cywilną każdej osoby, które kierując pojazdem mechanicznym, wyrządziły szkodę w związku z ruchem tego pojazdu. W razie wypadku z Twojej winy ubezpieczyciel pokrywa koszty związane z wypadkiem.

Korzyści:
– W firmie GRANT możesz kupisz najtańsze ubezpieczenie OC dla każdego typu pojazdu.
– Nasi pracownicy informują swoich klientów o kończącym się ubezpieczeniu wraz z podaniem wysokości składki na kolejny rok oraz informują o możliwości rozwiązania takiej umowy.
– Prowadzą pełna obsługę po sprzedażową taką jak: przyjmowanie wypowiedzeń, umów kupna sprzedaży pojazdów, wystawianie aneksów, przepisanie polisy po zakupie pojazdu na nowego właściciela.
– Służą także pomocą w przypadku wystąpienia szkód komunikacyjnych, informują jak należy szybko i skutecznie zlikwidować szkodę komunikacyjną i odzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.

Często pracujemy po godzinach pracy naszego biura, oferując naszym klientom pomoc w nagłych, kryzysowych sytuacjach. Jest to szczególnie ważne dla tak zwanych „ spóźnialskich”, którzy nie wykupili polisy w terminie.

Zobacz również

Ubezpieczenie OC komunikacyjne

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenie mieszkania i domu

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenie w podróży

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenia na życie

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenia dla firm

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenia NNW

dowiedz się więcej »
^ do góry