Slider

Kamienna Góra
531-885-105

Lądek Zdrój

783-469-650

Chronimy to co ważne

Ubezpieczenie na życie to umowa, która w przypadku Twojej śmierci gwarantuje wypłatę określonej kwoty wskazanej w polisie ubezpieczeniowej na życie, osobom przez Ciebie wskazanym.
Ubezpieczenie to stanowi przede wszystkim zabezpieczenie finansowe dla Twoich bliskich.

Polisy ubezpieczeniowe na życie oferują zarówno wypłatę z góry ustalonej kwoty w przypadku śmierci, jak również możliwość gromadzenia kapitału ( ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym ). W tym drugim wypadku, płacona przez Ciebie składka jest podzielona na dwie części. Pierwsza pokrywa ryzyko wypłaty sumy ubezpieczenia na wypadek Twojej śmierci, natomiast druga część jest inwestowana. Te polisy łączą w sobie element ochrony i oszczędnościowy. Jeżeli potrzebujesz większej kwoty zabezpieczenia w przypadku śmierci, to przy danej wysokości składki, część przeznaczana na inwestycje będzie mniejsza. Jeżeli natomiast wolisz, aby większa część składki była oszczędzana, to musisz zaakceptować mniejszą kwotę ubezpieczenia na wypadek śmierci.

Najlepiej jest zacząć się ubezpieczać w młodym wieku, ponieważ kupując polisę w młodym wieku, zapłacimy o wiele niższą składkę za tę samą sumę ubezpieczenia niż osoba starsza.

Jeśli chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zadbać o start dzieci w dorosłość, zgromadzić kapitał na przyszłość i zapewnić sobie zabezpieczenie finansowe w razie wypadku lub choroby – przyjdź, pomożemy wybrać dla Ciebie odpowiednie ubezpieczenie.

Zobacz również

Ubezpieczenie OC komunikacyjne

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenie mieszkania i domu

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenie w podróży

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenia na życie

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenia dla firm

dowiedz się więcej »

Ubezpieczenia NNW

dowiedz się więcej »
^ do góry